O nas

Cyfrowa transformacja edukacji przy wsparciu najnowocześniejszej technologii

Chromebook

О nas

Jako oficjalny partner Google for Education pomagamy polskim szkołom w realizacji projektów typu School in the Cloud i Active Learning. Nasz zespół pomaga we wdrażaniu i zrozumieniu Google Workspace for Education, bezpiecznej platformy, która zapewnia możliwości usprawnienia procesów administracyjnych oraz nauczania i uczenia się. Wraz z Workspace oferujemy również szkolenia i prezentacje na Chromebookach – laptopach zaprojektowanych specjalnie w celu ułatwienia nauczania i uczenia się.

Kim jesteśmy

CCT Poland to polska firma specjalizująca się w kompleksowym wdrażaniu rozwiązań Google dla Edukacji łącząca znajomość polskich realiów z międzynarodowym doświadczeniem przy wdrożeniach w Europie Południowej i Wschodniej, Ameryce Łacińskiej oraz USA.

Jesteśmy grupą praktyków cyfryzacji, pomagamy szkołom rozwijać kompetencje cyfrowe i modernizować sposób nauczania i zarządzania, aby przygotować dyrekcję, nauczycieli i uczniów na wyzwania XXI wieku.

About us

Nasza misja

Pomagamy szkołom w pełni wykorzystać możliwości transformacji cyfrowej, jakie niesie za sobą wykorzystanie narzędzi edukacyjnych w ekosystemie Google. Jesteśmy przekonani, że spektakularne efekty transformacji cyfrowej są wynikiem współdziałania dyrektorów, administratorów, nauczycieli i uczniów z zaufanym partnerem technologicznym. Dlatego pracujemy z całymi społecznościami szkolnymi, aby budować rozwiązania, które odpowiadają na realne potrzeby.

Nasz zespół

Alexander Angelov

Prezes Zarządu CCT Polska. Certyfikowany Innowator Google. Certyfikowany Edukator Google poziom 1 i 2.

a.angelov@cct.bg

Mariia Ruban

Kierownik działu operacyjnego w CCT Poland. Odpowiedzialna za koordynację wszystkich procesów w firmie. Koordynator projektu „Albus Project” – Cyfrowa Transformacja Szkoły z Google. Certyfikowany Edukator Google poziom 1 i 2. Certyfikowany Google Innovator (1 z 3 w Polsce).

m.ruban@cctpoland.com

Wojciech Zaraś

Ekspert ds. rozwoju edukacji w CCT Poland. Edukator z wieloletnim doświadczeniem, odpowiedzialny za edukację i szkolenia z Google Workspace for Education. Certyfikowany Edukator Google poziom 1 i 2. Certyfikowany Google Innovator (1 z 3 w Polsce).

w.zaras@cctpoland.com

Kamelia Bankova

Specjalista ds. Marketingu w CCT Poland. Odpowiada za budowanie marki firmy na rynku oraz w mediach społecznościowych. Certyfikowany Edukator Google poziom 1 i 2.

k.bankova@cctpoland.com

Dominik Dybowski

Ekspert ds. Rozwoju Biznesu w CCT Poland. Odpowiedzialny za strategię firmy oraz kontakty ze szkołami i jednostkami partnerskimi. Certyfikowany Edukator Google poziom 1 i 2.

d.dybowski@cctpoland.com

Aleksandra Nowocieńska

Młodszy Specjalista Operacyjny w CCT Poland. Odpowiedzialny za wsparcie działań operacyjnych w firmie oraz procesów administracyjnych. Certyfikowany Edukator Google poziom 1.

a.nowocienska@cctpoland.com

Bogdan Zhukevych

Koordynator projektu w CCT Poland. Odpowiedzialny za koordynowanie Projektu “Transformacja Cyfrowa Podkarpacia” w województwie podkarpackim. Certyfikowany Edukator Google poziom 1.

b.zhukevych@cctpoland.com

Iwona Pietras

Specjalistka ds. Sprzedaży w CCT Poland. Odpowiedzialna a procesy sprzedażowe w firmie oraz kontakty ze szkołami i jednostkami partnerskimi. Certyfikowany Edukator Google poziom 1 and poziom 2.

i.pietras@cctpoland.com

Igor Wasiewicz-Pawlaczyk

Specjalista ds. Workspace for Education w CCT Poland. Odpowiedzialny za zarządzanie i wdrażanie Google Workspace for Education w placówkach współpracujących. Certyfikowany Edukator Google poziom 1 i 2.

i.wp@cctpoland.com

Wierzymy, że transformacja cyfrowa jest możliwa, jeśli za technologią stoi dobry pomysł na to, jak ją wykorzystać. Gdy pomysł ten poparty jest współpracą społeczności szkolnej i zaufanego partnera wdrożeniowego, efekty są spektakularne.

Chromebook

CCT Poland jest certyfikowanym partnerem Google dla Edukacji w pełnym zakresie kompetencji: rozwiązań chmury edukacyjnej, rozwoju zawodowego nauczycieli oraz sprzedaży sprzętu komputerowego (Chromebooki).

Transformacja cyfrowa

Bazując na sprawdzonej metodologii i narzędziach, które odniosły sukces w edukacji K-12 i stały się złotym standardem w wielu krajach, chcemy wspierać szkoły w realizacji projektów transformacji cyfrowej z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii w ekosystemie Google dla Edukacji.

Transformation

Transformacja cyfrowa

Bazując na sprawdzonej metodologii i narzędziach, które odniosły sukces w edukacji K-12 i stały się złotym standardem w wielu krajach, chcemy wspierać szkoły w realizacji projektów transformacji cyfrowej z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii w ekosystemie Google dla Edukacji.

Nasze doświadczenie

W naszej pracy łączymy znajomość specyfiki dużych wdrożeń rozwiązań dla sektora edukacji pochodzące z firmy iEducando, odpowiedzialnej za wdrożenia dla ministerstw i sieci szkół w Hiszpanii i Ameryce Łacińskiej oraz Center for Creative Training z Bułgarii, która jest pierwszym krajem z rejonu Europy Wschodniej, gdzie rozwiązania chmurowe Google i Chrome zostały z sukcesem wdrożone na dużą skalę.

Experience

Partners

acer_education_logo_rgb_n
ASUS_Logo
Lenovo_logo_red