O nas

Cyfrowa transformacja edukacji przy wsparciu najnowocześniejszej technologii

Chromebook

О nas

Jako oficjalny partner Google for Education pomagamy polskim szkołom w realizacji projektów typu School in the Cloud i Active Learning. Nasz zespół pomaga we wdrażaniu i zrozumieniu Google Workspace for Education, bezpiecznej platformy, która zapewnia możliwości usprawnienia procesów administracyjnych oraz nauczania i uczenia się. Wraz z Workspace oferujemy również szkolenia i prezentacje na Chromebookach – laptopach zaprojektowanych specjalnie w celu ułatwienia nauczania i uczenia się.

Kim jesteśmy

CCT Poland to polska firma specjalizująca się w kompleksowym wdrażaniu rozwiązań Google dla Edukacji łącząca znajomość polskich realiów z międzynarodowym doświadczeniem przy wdrożeniach w Europie Południowej i Wschodniej, Ameryce Łacińskiej oraz USA.

Jesteśmy grupą praktyków cyfryzacji, pomagamy szkołom rozwijać kompetencje cyfrowe i modernizować sposób nauczania i zarządzania, aby przygotować dyrekcję, nauczycieli i uczniów na wyzwania XXI wieku.

About us

Nasza misja

Pomagamy szkołom w pełni wykorzystać możliwości transformacji cyfrowej, jakie niesie za sobą wykorzystanie narzędzi edukacyjnych w ekosystemie Google. Jesteśmy przekonani, że spektakularne efekty transformacji cyfrowej są wynikiem współdziałania dyrektorów, administratorów, nauczycieli i uczniów z zaufanym partnerem technologicznym. Dlatego pracujemy z całymi społecznościami szkolnymi, aby budować rozwiązania, które odpowiadają na realne potrzeby.

Nasz zespół

Alexander Angelov

Prezes Zarządu CCT Polska. Certyfikowany Innowator Google. Certyfikowany Edukator Google poziom 1 i 2.

a.angelov@cct.bg

Mariia Ruban

Kierownik działu operacyjnego w CCT Poland. Odpowiedzialna za koordynację wszystkich procesów w firmie. Koordynator projektu „Albus Project” – Cyfrowa Transformacja Szkoły z Google. Certyfikowany Edukator Google poziom 1 i 2. Certyfikowany Google Innovator (1 z 3 w Polsce).

m.ruban@cctpoland.com

Wojciech Zaraś

Ekspert ds. rozwoju edukacji w CCT Poland. Edukator z wieloletnim doświadczeniem, odpowiedzialny za edukację i szkolenia z Google Workspace for Education. Certyfikowany Edukator Google poziom 1 i 2. Certyfikowany Google Innovator (1 z 3 w Polsce).

w.zaras@cctpoland.com

Aleksandra Nowocieńska

Młodszy Specjalista Operacyjny w CCT Poland. Odpowiedzialny za wsparcie działań operacyjnych w firmie oraz procesów administracyjnych. Certyfikowany Edukator Google poziom 1.

a.nowocienska@cctpoland.com

Aleksandra Papierok

Specjalistka ds. Marketingu w CCT Poland.
Odpowiedzialna za kwestie promocji oraz wsparcie w organizacji wydarzeń. Certyfikowany Edukator Google poziom 1.

a.papierok@cctpoland.com

Patryk Synowiec

Specjalista ds. sprzedaży technologii edukacyjnych w CCT Poland.
Doradca merytoryczny klienta w zakresie wprowadzania technologii cyfrowych, były nauczyciel oraz pasjonat nowych technologii.

p.synowiec@cctpoland.comm

Nasi trenerzy

Małgorzata Matyja

Certyfikowany Edukator Google
poziom 1 i 2

Przemysław Szlagor

Certyfikowany Trener i Innowator Google

Dariusz Rzucidło

Certyfikowany Trener Google

Wierzymy, że transformacja cyfrowa jest możliwa, jeśli za technologią stoi dobry pomysł na to, jak ją wykorzystać. Gdy pomysł ten poparty jest współpracą społeczności szkolnej i zaufanego partnera wdrożeniowego, efekty są spektakularne.

Chromebook

CCT Poland jest certyfikowanym partnerem Google dla Edukacji w pełnym zakresie kompetencji: rozwiązań chmury edukacyjnej, rozwoju zawodowego nauczycieli oraz sprzedaży sprzętu komputerowego (Chromebooki).

Transformacja cyfrowa

Bazując na sprawdzonej metodologii i narzędziach, które odniosły sukces w edukacji K-12 i stały się złotym standardem w wielu krajach, chcemy wspierać szkoły w realizacji projektów transformacji cyfrowej z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii w ekosystemie Google dla Edukacji.

Transformation

Transformacja cyfrowa

Bazując na sprawdzonej metodologii i narzędziach, które odniosły sukces w edukacji K-12 i stały się złotym standardem w wielu krajach, chcemy wspierać szkoły w realizacji projektów transformacji cyfrowej z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii w ekosystemie Google dla Edukacji.

Nasze doświadczenie

W naszej pracy łączymy znajomość specyfiki dużych wdrożeń rozwiązań dla sektora edukacji pochodzące z firmy iEducando, odpowiedzialnej za wdrożenia dla ministerstw i sieci szkół w Hiszpanii i Ameryce Łacińskiej oraz Center for Creative Training z Bułgarii, która jest pierwszym krajem z rejonu Europy Wschodniej, gdzie rozwiązania chmurowe Google i Chrome zostały z sukcesem wdrożone na dużą skalę.

Experience

Partners

acer_education_logo_rgb_n
ASUS_Logo
Lenovo_logo_red