Rozwiązania Acer Education mają na celu wzmocnienie i zaangażowanie uczniów i nauczycieli oraz umożliwienie im samodzielnej pracy lub bezproblemowej i bezpiecznej współpracy. Dzięki Chromebookom firmy Acer nauczyciele mogą pogłębić relacje w klasie i wspierać bardziej wartościowe doświadczenia edukacyjne.

Acer Chromebook Spin 512

Acer Chromebook Spin 512 to idealny laptop dla wszystkich placówek edukacyjnych. Jego proporcje 3:2 ułatwiają czytanie, a dzięki najnowocześniejszemu procesorowi o niskim poborze mocy, obudowie o standardzie wojskowym i długiej żywotności baterii, może sprostać codziennym rygorom i intensywnemu użytkowaniu uczniów w domu lub poza klasą.

Specyfikacja techniczne:

  • Ekran: 12’’ cali, dotykowy;
  • Procesor: Intel Celeron N4120;
  • Pamięć: 4 GB RAM;
  • Dysk: 32 GB eMMC;
  • Złącza: USB 3.2, USB-C;
  • Komunikacja: Wi-Fi, Bluetooth 5.0
  • Bateria: 12 godzin
  • System operacyjny: Google Chrome OS.

Większa wysokość ekranu

Dzięki 12-calowemu wyświetlaczowi o proporcjach 3:2 jest więcej pionowej przestrzeni do czytania. Przeglądanie stron internetowych i dokumentów wymaga teraz mniej przewijania. Dzięki 18% większej wysokości w pionie w porównaniu do zwykłych wyświetlaczy 16:9, zwiększa się przestrzeń którą można przeczytać.

Przetwarzanie przyszłościowe

Najnowszy procesor Intel® ze zintegrowanym Gigabit Wi-Fi i responsywne oprogramowanie umożliwia niskie zużycie energii. Dodatkowa wydajność i funkcjonalności sprawiają, że projekty o wysokich wymaganiach graficznych i projekty online przebiegają płynniej i szybciej. Szybkość Internetu jest dodatkowo wspomagana przez odpowiednio umieszczoną antenę bezprzewodową 802.11ac z 2×2 MU-MIMO.

Wytrzymałość klasy wojskowej

Przetestowany zgodnie z normą wojskową (MIL-STD 810G), odporny na uderzenia korpus wytrzymuje codzienne zużycie. Może utrzymać wagę do 60 kg, a amortyzujący zderzak i wzmocniona konstrukcja chronią komponenty, dzięki czemu jest on w stanie wytrzymać upadek ze 122 cm. Unikalna konstrukcja drenażu oznacza, że ​​na klawiaturę można wylać 330 ml płynu.

Niezawodność klasy wojskowej

Bezpieczny przed wybrednymi paluszkami

Klawisze CollabKeyboard są chronione przed znudzonymi i niespokojnymi dziećmi dzięki mechanicznie zakotwiczonym klawiszom. Te klucze są zarówno trudne do usunięcia, jak i łatwe do wymiany, dzięki czemu idealnie nadają się do sytuacji w klasie, w której komputery są współdzielone przez uczniów.

Lepsza współpraca

Współpracuj z kolegami z klasy osobiście lub online w Hangouts™, dzięki składanemu o 180°, 10-punktowemu ekranowi wielodotykowemu HD+2. Bądź wyraźnie widoczny dzięki kamerze internetowej HD z autofokusem. Przestań tłoczyć się wokół laptopa i pokaż więcej pomieszczenia dzięki szerokiemu kątowi widzenia 88°.

Wypolerowana wydajność

Bateria trzymająca cały dzień – aż do 12 godzin, krótki czas uruchamiania, łatwość obsługi i solidne zabezpieczenia to tylko niektóre z zalet systemu operacyjnego Chrome. Krótki czas uruchamiania przyspiesza pracę, uproszczony interfejs jest łatwy do nauczenia, a wbudowana ochrona przed złośliwym oprogramowaniem zatrzymuje wirusy. Dostajesz również łatwy dostęp do ponad 2 milionów aplikacji Android™ w Google Play™.

Uwolnij możliwości Chrome OS dzięki licencji Chrome Education

Uaktualnienie Chrome Education ułatwia dostosowanie środowiska Chrome OS do unikalnych potrzeb społeczności szkolnej. Wykorzystaj pełne możliwości Chrome OS – w tym rozszerzone wielowarstwowe zabezpieczenia i automatyczne aktualizacje, aby zwolnić zasoby IT i dać nauczycielom więcej czasu do pracy nad efektami nauczania.

ico1
Zaawansowane funkcje
kontroli dostępu

Dzięki licencji CEU pracownik działu IT ma kontrolę nad dostępnością do aplikacji i funkcjami dostosowanymi do wieku uczniów

ico2
Uproszczone
wdrażanie

Uproszczone wdrażanie zapewniające działowi IT dostęp do zasad dotyczących urządzeń

ico3
Bezpieczeństwo z licencją
Chrome Education

Dzięki licencji Chrome Education dane szkoły są zawsze bezpieczne dzięki zaawansowanym zabezpieczeniom

ico4
Wsparcie
administratora 24/7

Całodobowa pomoc dla administratorów IT bez dodatkowych kosztów

Bezdotykowa rejestracja urządzeń z systemem Chrome OS (rejestracja typu Zero-touch)

Szybkie wdrożenie i rejestracja Chromebooków Acer. Dzięki funkcji bezdotykowej rejestracji w systemie Chrome OS, k iedy urządzenie z Chrome jest włączone i połączone z internetem, partner świadczący usługi wstępnej obsługi administracyjnej (producent urządzenia, dystrybutor lub sprzedawca) wysyła do Google instrukcje dotyczące automatycznej rejestracji urządzenia w domenie klienta.

ico_1
Gotowe dosłownie od razu
po rozpakowaniu

Gdy użytkownik końcowy otrzyma urządzenie, wszystko, co musi zrobić, to połączyć się z Internetem, zalogować się i jest gotowy do pracy.

ico_2
Mniej czasu na ręczną
konfigurację

Rejestracja typu Zero-Touch gwarantuje, że urządzenia z Chrome OS są rejestrowane automatycznie, gdy tylko trafią do użytkowników końcowych. Eliminuje to ręczne rejestrowanie urządzeń przez dział IT lub użytkowników końcowych.

ico_3
Stworzone z myślą
o bezpieczeństwie

Bezpieczeństwo wspierane sprzętowo zabezpiecza tożsamość każdego urządzenia i zapobiega podszywaniu się pod urządzenia przez atakujących.

Łatwy w użytkowaniu i przyjazny planecie

Chromebooki Acer są przeznaczone dla uczniów i nauczycieli, którzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby być bardziej ekologicznym. Ich trwała konstrukcja i trwałe komponenty zapewniają dłuższą żywotność, minimalizując zużycie zasobów i odpadów.

Zwiększona
wydajność

Mniejsze zużycie energii i większa wydajność dzięki najlepszemu dla środowiska rozwiązania w chmurze pomagają społecznościom szkolnym dbać o zrównoważony rozwój

Opcje przyjazne
dla środowiska

Nowoczesne technologie promują przyjazne dla środowiska technologie i rozwiązania komputerowe oraz odnoszą się do korzyści, jakie nowoczesne IT oferuje społeczeństwu

Edukuj i umożliwiaj
zrównoważone praktyki

Wybierając nowe materiały edukacyjne, programy ekologiczne i platformy wykorzystujące rozwiązania w chmurze

Zwiększ
elastyczność

Z Google Classroom, Meet, Dokumentami, Formularzami, Arkuszami i Prezentacjami.