Szkoła Referencyjna Google

Doświadcz transformacji cyfrowej z Google

Witamy w programie Szkoła Referencyjna Google!

Czy jesteś gotowy, aby przenieść swoją szkołę na wyższy poziom innowacji i jakości? Program Szkoła Referencyjna Google jest tutaj, aby poprowadzić Cię drogą cyfrowej transformacji. CCT Poland jest wyłącznym partnerem Google for Education w Polsce, który umożliwia szkołom i instytucjom edukacyjnym spełnianie kryteriów wysokiej jakości i standardów Google w zakresie transformacji cyfrowej.

Szkoła referencyjna Google

Szkoła Referencyjna Google to szkoła, która spełnia wszystkie kryteria Google dotyczące transformacji cyfrowej w instytucjach edukacyjnych. Uzyskanie statusu certyfikowanej szkoły referencyjnej Google to proces, w ramach którego Twoja szkoła może zintegrować narzędzia Google z klasą, aby w ostatecznym rozrachunku uczynić nauczanie bardziej włączającym i poprawić wyniki nauczania. Wraz ze znajomością narzędzi Google, nauczyciele przechodzą odpowiednie szkolenia, jak ich używać w praktyce szkolnej.
Kryteria, które szkoła musi spełnić, aby wziąć udział w projekcie, znajdują się poniżej.

Dlaczego program jest tak prestiżowy?

W szkołach, które wzięły udział w programie Szkoła Referencyjna Google, przeprowadzono badania, które dowiodły skuteczności dydaktyki i pedagogiki związanej z technologią Google w wielu obszarach działalności edukacyjnej szkoły. Stanie się częścią tej prestiżowej globalnej sieci umieszcza Twoją instytucję w miejscu, wspieranym przez jedną z najbardziej wpływowych firm technologicznych na świecie, charakteryzującą się ciągłymi innowacjami i pracą zespołową, a także źródłem inspiracji i zmian dla ponad 80 milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie świat.

* Przeczytaj o badaniach

Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem tego certyfikatu!

Czy chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób technologie Google mogą mieć tak znaczący wpływ? Przyjrzyj się podróży Szkoły Albus i zobacz, w jaki sposób program Szkoła Referencyjna Google umożliwił im osiągnięcie znakomitych wyników. Od większego zaangażowania uczniów po lepsze wyniki w nauce. Historia sukcesu Albusa zachęci Cię do ponownego zdefiniowania edukacji. Zobacz szkolną podróż Albusa.

Jak dołączyć do programu Szkoła Referencyjna Google?

Chcesz rozpocząć cyfrową transformację swojej szkoły? Dołączenie do programu Szkoła Referencyjna Google jest proste. Kliknij poniższy przycisk, aby skontaktować się z nami i zrobić pierwszy krok w kierunku zrewolucjonizowania podejścia edukacyjnego Twojej instytucji.

Rejestracja tutaj

Zmiana może być wyzwaniem i my w CCT Poland jesteśmy tego świadomi. Ale bądźcie pewni, że jesteśmy z Wami na każdym kroku. Członek naszego zespołu specjalistów skontaktuje się z Tobą, aby omówić dokładne etapy procesu składania wniosku i odpowiedzieć na wszelkie Twoje pytania, aby zapewnić płynne przejście do statusu Szkoły Referencyjnej Google.

Jeśli nie wiesz od czego zacząć, po prostu skontaktuj się z nami i rozpocznij swoją podróż do Szkoły Referencyjnej Google

Istnieje kilka ścieżek prowadzących do zostania Szkołą Referencyjną Google i nie ma prawidłowej ani nieprawidłowej metody ubiegania się o akredytację. Jeśli dopiero zaczynasz i nie wiesz, od czego zacząć, udzielimy Ci kilku porad w postaci kroków, które możesz podjąć, aby szybko rozpocząć drogę do zostania Szkołą Referencyjną Google. Oto tylko jeden przykład kroków, które możesz podjąć w kierunku transformacji cyfrowej w swojej szkole:

☐ Wdrożenie platformy Google Workspace for Education
☐ Zacznij korzystać z technologii Google w szkole
☐ Kurs Poziom 1 i zdanie egzaminu Poziom 1 (uzyskanie certyfikatu)
☐ Kurs Poziom 2 i zdanie egzaminu Poziom 2 (uzyskanie certyfikatu)
☐ Szkolenie Administratora IT (2-3 wybranych nauczycieli)
☐ Zacznij korzystać z urządzeń Chromebook

Pamiętaj, że opisane przez nas kroki to jedynie sugestie, które mają pomóc Ci w pracy nad uzyskaniem statusu Szkoły Referencyjnej Google. Powinieneś jednak swobodnie odkrywać alternatywne strategie i dostosowywać je do konkretnych okoliczności. To zagwarantuje pełną transformację cyfrową, odpowiednio korespondującą z celami i wizją Twojej instytucji edukacyjnej. Jeśli uzyskanie statusu szkoły referencyjnej Google jest długoterminowym celem Twojej organizacji edukacyjnej lub jeśli obecnie jesteś daleki od jej uzyskania, nie martw się. Możesz zbliżyć się do uzyskania tego prestiżowego certyfikatu, korzystając z różnorodnych programów szkoleniowych, zasobów edukacyjnych i programów certyfikacji, które oferujemy w CCT Poland. Pomyśl o nas jako o swojej gwieździe przewodniej podczas tej fascynującej podróży! Zawsze służymy pomocą w rozwoju. Razem cieszmy się tą edukacyjną transformacyjną przygodą!

Nauczyciele mogą przygotowywać się do egzaminów
Google Certified Educator Poziom 1 i Poziom 2 z pomocą CCT Poland.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o programach certyfikacji, odwiedź naszą stronę internetową.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami